Dzień Babci i Dziadka

W dniach 17. oraz 24. stycznia w „Przedszkolu z klasą” odbyła się uroczystość z okazji Dani Babci i Dziadka. Wszystkie wnuczęta miały okazję podziękować swoim babciom i dziadkom za miłość, troskę, opiekę, dobre słowo i radę. To przecież dziadkowie są przekazicielami życiowej mądrości i drogowskazami, kiedy nie wiemy, co zrobić. To dzięki ich czułości, wrażliwości uczymy się, czym jest miłość, przyjaźń, rodzina. Do życzeń zdrowia, szczęścia, radości na następne długie lata, dzieci dołączyły występy artystyczne: piosenki, wiersze, krótkie inscenizacje. Na koniec babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Wszystkim babciom i dziadkom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego i serdecznie dziękujemy za przybycie.