DRODZY RODZICE,

W związku z nowymi regulacjami prawnymi MEN w sprawie kształcenia na odległość, od 25 marca 2020 roku do 10 kwietnia 2020 roku, nauczyciele naszego przedszkola będą udostępniać Państwu drogą mailową materiały edukacyjne oraz informować o formach ich realizacji przez dziecko w domu. Nauczyciel uwzględni też zakres materiału dzieląc go na poszczególne dni/tygodnie.

Jednocześnie, zwracam się do Państwa z prośbą o wyrozumiałość, cierpliwość i przede wszystkim pomoc, zaangażowanie i wsparcie w tej zdalnej nauce. Zdając sobie sprawę z tego, że łączycie Państwo swoje zawodowe i codzienne obowiązki z wychowywaniem i edukacją swoich dzieci, dziękuję za dotychczasowe wysiłki oraz proszę o dalszą aktywność i współpracę, oczywiście na miarę Państwa możliwości. Nauka na odległość jest dla nas wszystkich koniecznością i wyzwaniem. Wierzę, że mimo trudnej sytuacji, uda nam się efektywnie wykorzystać ten czas.

Pozostaję do Państwa dyspozycji pod numerem tel. 579 633 900 oraz adresem mailowym kontakt@przedszkolezklasa.edu.pl.
Wychowawcy poszczególnych grup skontaktują się z Państwem.

Pozdrawiam serdecznie, życzę dużo zdrowia!

Dyrektor „Przedszkola z klasą”- Marzena Kwiatkowska