Nowe otwarcie :)

Ważne!!!  Od 6 maja „Przedszkole z klasą” rozpoczyna zajęcia opiekuńcze. Czekamy na dzieci, których rodzice zadeklarowali chęć powrotu, akceptując reżim sanitarny oraz procedury wprowadzone na czas epidemii koronawirusa. Do zobaczenia!

Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i przedszkolakom za tak duże zaangażowanie się w akcję zbierania karmy dla psów ze schroniska. Dobrze wiedzieć, że są jeszcze ludzie o wielkich sercach, którym los zwierząt nie jest obojętny :). Dziękujemy. „Uśmiech psa znajduje się Czytaj dalej …

Dzień talentu

Promując dziecięce talenty i zdolności zorganizowaliśmy „Dzień talentu”, podczas którego przedszkolaki mogły zaprezentować swoje nieprzeciętne umiejętności wokalne, recytatorskie, plastyczne, taneczne. Nie zabrakło też pokazów gry na instrumencie, sportów walki oraz sztuk magicznych. Za odwagę i rozwijanie swoich pasji dzieci otrzymały Czytaj dalej …

Wycieczka do piekarni

Dzięki uprzejmości pani Barbary Chełchowskiej w dniu 20.03.2019 r. odwiedziliśmy piekarnię i poznaliśmy pracę piekarza. Wycieczka po piekarni zakończyła się smakowitą degustacją drożdżowych bułeczek. Jeszcze raz dziękujemy za wprowadzenie w kulisy piekarskiego rzemiosła oraz za miłe i serdeczne przyjęcie nas.

Dzień Kobiet

8. marca. Tego dnia świętowaliśmy Dzień Kobiet. Starsi chłopcy zaśpiewali swoim koleżankom piosenkę „Niech każdy się dowie, że dziś jest święto dziewczynek” oraz „100 lat”. Złożyli też życzenia i wręczyli upominki.